Browsing Tag

Locatelli

Hakmarrja, Juve i kërkon Lokatelin Milanit

Leonardo Bonuçi nga Juventusi te Milani, lëvizja më e papritur dhe e bujshme e verës, që ka tronditur tifozët e Juventusit dhe ka entuziazmuar kuqezinjtë. Tani Juve bëhet gati për përforcime të tjera dhe një ide ka nisur të qarkullojë në…