Browsing Tag

Lleshi

Bushi sjell risi te shpresat, grumbullohet mesfushori i Leganesit

Trajneri i Kombëtares U21 të Shqipërisë, do të bëjë së shpejti të ditur listën me lojtarët e grumbulluar për dy miqësoret ndaj Maltës, që do të zhvillohen më datë 16 dhe 19 nëntor, në “Selman Stërmasi” e “Loro Boriçi”. Ndërkohë, emri më…

Leganes shqiptarizohet, 3 talente në La Liga

Pak nga pak talentet shqiptare po shpërndahen në gjithë Europën dhe tashmë edhe futbolli spanjoll nuk është më tokë e pashkelur. Keidi Bare shkoi tek Atletiko, prej ku është larguar këtë verë, ndërsa Armando Sadiku prej janarit…