Browsing Tag

ligue national

“Interi” francez bën mrekullinë, arrin ngjitjen historike

Futbolli prandaj është edhe një ndër sportet më të bukur dhe më të dashur në planet, pasi të jep mundësinë edhe të arrish diçka që nuk e mendoje kurrë. Pikërisht diçka të tillë e ka arritur Chambly, një ekip në Francë. Aktualisht, klubi…