Browsing Tag

Ligji

Miratohet projektligji, lojërat e fatit monopol shtetëror

Qeveria nuk ndalet, pasi projektligji për mbylljen e Kazinove dhe Basteve Sportive ka kaluar në Komisionin e Ekonomisë dhe Financave. Aty është miratuar gjithçka dhe tashmë lojërat e fatit pritet të jenë një monopol shtetëror. Ligji i ri i…