Browsing Tag

legjion are

Grezda në shitje, Rejnxhërs merr ofertë nga ekipi i Ligue 1

Eros Grezda e ka mbyllur me Rejnxhërs. Pas një viti me shumë ulje-ngritje në Skoci, sulmuesi i kombëtares pritet të transferohet në një ekip tjetër. Vetë trajneri Xherrard ka konfirmuar pak javë më parë se do të ketë shumë largime dhe pas…