Browsing Tag

Lavdrim Ebipi

Një mesfushor më pak, largimi i radhës nga Kukësi

Kukësi ka bërë shumë afrime këtë verë, por edhe largimet nuk kanë qenë të pakta. I fundit që e ka mbyllur me verilindorët është mesfushori Lavdrim Ebipi. “SportEkspres.com” mëson se 23-vjeçari do ta vijojë karrierën gjetkë, pasi edhe në…

Lista për në Champions, Kukësi bën dy ndryshime

Klubet që garojnë në Champions League dhe Europa League kanë mundësinë të bëjnë ndryshime në listën e dorëzuar në UEFA dhe Kukësi e ka shfrytëzuar mundësinë, duke bërë dy të tilla. Lëvizja kryesore është ajo në hyrje dhe është një goditje…