Browsing Tag

Laco

ZYRTARE/ Dinamo merr ish-portierin e Kukësit

Dinamo po merr formë dalëngadalë. Trajneri Igli Allmuça dhe ndihmësi i tij Julian Brahja, gradualisht po e kompletojnë ekipin para nisjes së edicionit të ri. Skuadra nga kryeqyteti edhe një edicion tjetër do të garojë në Kategorinë e Parë…