Browsing Tag

Kujtim Gashi

Champions League serbisht në Kosovë? Reagon ashpër ministri

Është cilësuar skandaloz pretendimi që Champions Leagu të transmetohet në Kosovë nga Radio Televizioni i Serbisë. Reagim të ashpër ka pasur nga tifozët, ndërkohë që nuk ka qëndruar duarkryq edhe Kujtim Gashi, Ministri i Kulturës Rinisë dhe…