Browsing Tag

Krymi

Krymi: Kryebashkiakja na e ka dhënë një premtim

Mesfushori i talentuar i Vllaznisë, Ardit Krymi, duke folur në Supersport pas barazimit në Gjirokastër, ka prekur edhe çështjen e financiare, me pagat e Vllaznisë që po vonohen shumë. “Vinim nga një humbje zhgënjyese dhe ishim paksa jo…