Browsing Tag

Kristian Eriksen

Kriza daneze, me ekipin e futsallës në Nations League!

Situata te kombëtarja e Danimarkës është delikate dhe shumë serioze. Lojtarët janë në konflikt të hapur me Federatën Daneze të Futbollit (DBU) për shpërblimet e parashikuara dhe të drejtat e imazhit. Danimarka zhvillon nesër ndeshjen…