U19 | Rusia e Greqia në grup, përballje zjarri për Kosovën e Shqipërinë

Shqipëria U19 ka mësuar kundërshtarët dhe do të ketë një derbi me Greqinë. Kuqezinjtë janë në…

Merr fund aventura e Kosovës, sllovenët fitojnë bindshëm

Përfaqësuesja U19 e Kosovës është mundur sot me rezultatin e thellë 4-1 nga Sllovenia. Me këtë…

Në gjurmët e Sadikut, Lugano merr një “goleador” shqiptar

Lugano i kërkon golat sërish nga një sulmues shqiptar. Më parë klubi zviceran ka pasur në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online