Browsing Tag

koreografia e tifozëve

“The final countdown”, gjetje koreografia e Guerrils

Derbi i kryeqytetit kishte vetëm një ngjyrë pasditen e djeshme. Dominancë e "Demave" në Selman Stërmasi, teksa ultrasit bardheblu munguan. Flamuj të kuq, tymuese dhe e famshmja "The Final Countdown", ndryshe numërimi i fundit, nga…