Browsing Tag

kompeticionet europiane

Marrëveshje me UEFA-n, ideja e Milanit shtang tifozët!

Milani do të presë sot Frozinonen në San Siro dhe objektivi i vetëm është fitorja. Kuqezinjtë shpresojnë në një dhuratë nga Juventusi. Nëse bardhezinjtë mposhtin Atalantën në fushën e tyre, atëherë ekipi i Gatuzos do ishte shumë pranë…