Browsing Tag

kombetarja u17

Talenti kuqezi transferohet në Itali, nënshkruan me Bolonjën

Elmando Gjini është vetëm 16-vjeç dhe e ardhmja e mesfushorit të Shqipëri U-17 duket e ndritur. Gjini është një lojtar që ka tërhequr vëmendjen e disa klubeve, por skuadra që arriti te firma e tij është Bolonja. Klubi italian i ka besuar…