Browsing Tag

Kleto Gjura

Një tjetër talent kuqezi nënshkruan në Itali

Vitet e fundit trajnerët e kombëtareve të moshave po vëzhgojnë për lojtarë të talentuar në Itali dhe janë disa ata që kanë veshur fanellën e Shqipërisë. Një ndër ta është edhe Kleto Gjura, mbrojtësi që është pjesë e të rinjve kuqezi që…