Browsing Tag

Kirian Nuabueze

Forcë dhe shpejtësi, Nuabueze premton gola për Laçin

Kiruan Nuabueze është afrimi i Laçit për sulmin. Lojtari me pasaportë amerikane, i cili spikati te Drita me shtatë gola të shënuar në gjysmë sezoni, zgjodhi Superioren për të vijuar karrierën dhe shenjat e para në stërvitje janë pozitive.…