Browsing Tag

Kamberaj

Juventusi nuk u ndahet shqiptarëve, merr sërish sulmues

Sezonin e shkuar Juventusi kishte një sulmues shqiptar te të rinjtë, Andi Zeqiraj, i cili luante titullar dhe spikati. Tani Zeqiraj është kthyer në Zvicër, sepse i ka mbaruar huazimi nga Lozana. Menjëherë Juve ka gjetur një tjetër…