Browsing Tag

kaci

Kampioni shqiptar i bilardos ndalet një hap larg finales

Shqipëria ka një supertalent në bilardo dhe ai është Eklent Kaçi, djaloshi i cili në moshë shumë të re po përballet me më të mirët, duke fituar edhe trofe. Kaçi luajti dje gjysmëfinalen e turneut “WPS 3RD SERIES – RYO RACK CLASSIC…