“Ah sikur të kishte flokë arbitri!”, Lila e Xhaja “replikojnë” me Osmanin

Tefik Osmani është nga ata të cilit duhet t’i lësh një gazetar ta kontrollojë vetëm ccfarë…

Jorgji në Maltë, Jorgji e Hamiti presin UEFA-n

Jo vetëm Kukësi, Laçi, Luftëtari dhe Partizani kanë angazhime në kompeticionet europiane këtë verë. Edhe arbitrat…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online