Roma “peshkon” te Dortmundi, ultimatum për Di Françeskon

Roma është një nga shumë klubet që po e presin me padurim hapjen e merkatos së…

PSG merkato në Gjermani, 75 milionë euro për mesfushorin e Dortmundit

PSG nuk e ka mbyllur merkaton dhe drejtuesit e ekipit francez janë gati për t’i dhuruar…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online