Browsing Tag

Joti

Joti drejt rikthimit, Kukësi hedh sytë edhe nga Roxheri

Kukësi nuk fiton prej 3 javësh në kampionat dhe ndaj Kamzës nuk pranohet asnjë rezultat tjetër veç fitores. Skuadra e Cungut ka synim titullin kampion, por deri më tani është shumë larg pritshmërive, pasi diferenca me Partizanin është 10…

Të gjithë në mbështetje të Musollit, dedikime speciale

Besar Musolli ka mësuar shkallën e dëmtimit dhe për fatin e keq ka dëmtuar ligamentin. E thënë më ndryshe do të mungojë për afro 6 muaj, çka është normalisht një lajm mjaft i keq për vetë 29-vjeçarin, por dhe për tifozët Kukësit si dhe vetë…