Browsing Tag

Jonathan Barnett

Agjenti i Geret Bejl, çfarë sulmi ndaj Zidan!

Zinedin Zidan e la jashtë miqësores kundër Bajernit sulmuesin uellsian Geret Bejl dhe pas ndeshjes doli hapur: "Nuk ka më vend për të te Reali. Nëse largohet sa më shpejt, aq më mirë për të gjithë. Jemi duke negociuar, largimi i tij është…