Browsing Tag

joachim loew

Lëv: Nojer sërish numri një, Gëcen e kam nën vëzhgim

Joakim Lëv ka filluar revolucionin e tij te Gjermania. Trajner i katër herë kampionëve të botës bëri sot publike listën me të grumbulluarit për ndeshjet kualifikuese te “Euro 2020”. Në daljen për shtyp ku prezantoi të përzgjedhurit  e tij…

Lëv fillon revolucionin, tri debutues te Gjermania

Joakim Lëv ka publikuar listën me emrat e grumbulluar për ndeshjet kualifikuese të “Euro 2020”. Katër herë kampionët e botës kanë një fytyrë krejtësisht të re tani, me vetëm Manuel Nojer, Toni Kros dhe Marko Rojs që kanë mbetur nga skuadra…