Browsing Tag

Jetmis Sefa

Allmuça-Sefa, besimplotë për rikthimin e Dinamos

Dinamo nuk po arrin të rikthehet në Superiore. Shkaqet janë të shumta, por mbi të gjitha rëndon situata financiare në këtë klub. Për t’u ngjitur në elitë duhet investuar dhe deri tani përpjekjet janë vetëm për ta mbajtur “gjallë” këtë klub.…