Browsing Tag

Jeferson Collazos

Laçi në kërkim të goleadorit, dalin dy emra në skenë

Një sulmues është objektivi kryesor i Laçit për merkaton e janarit. Bardhezinjtë kanë afruar në ekip mbrojtësin Ceka, mesfushorin Çokaj dhe portierin Sali, ndërsa tashmë duket se kanë gjetur sulmuesin e munguar. Siç raporton “A2 News”,…