Browsing Tag

Java e shtatë e Premier Ligës

VIDEO | Murinjo e “djallos”, shkarkimi një hap larg

Mançester Junajtid është zyrtarisht në krizë. Ekipi i Murinjos regjistroi humbjen e radhës përballë Uest Hemit në transfertë, duke humbur me rezultatin 3-1. Felipe Anderson, Lindelof (autogol) dhe Arnautoviç shënuan golat e fitores për…