Browsing Tag

Java e Pare

Superiorja nis me ndeshje “zjarri”, plani i javës së parë

Superiorja ndez “motorët”. Të premten e 17 gushtit zbresin në fushë dy ekipet e para. “Supersport”, që ka të drejtën e transmetimit të ndeshjeve, ka përcaktuar së bashku me Sektorin e Garave ditët dhe oraret e ndeshjeve. Kështu, ndeshja e…