Browsing Tag

Java e 18

Vllaznia arratiset në grupin A, Besa i përgjigjet Bylisit

Vllaznisë i mjaftuan dy gola në pjesën e dytë për të siguruar trepikëshin e radhës. Golat e Krymit dhe Hajdarit i dhuruan fitoren ekipit të Likës, që është ngjitur në kuotën e 44 pikëve. Diferenca me Erzenin e vendit të dytë ka shkuar në 12…