Browsing Tag

Jap Stam

Liverpuli apo Barcelona, një legjendë këshillon De Ligt

Matia De Ligt është mbrojtësi që ka tërhequr vëmendjen e klubeve më të mëdha evropiane. E duan në Itali, Angli, Gjermani dhe Spanjë, por për ta pasur në skuadër kushdo duhet rë paguajë një shifër të “majme” tek Ajaksi. Barcelona shikohet si…