Browsing Tag

jakovljevic

Dëmtimet e kushtëzuan, Luftëtari ndahet me mbrojtësin

Sezoni aktual ka rezultuar një makth i vërtetë për mbrojtësin serb Ivan Jakovljeviç. Futbollisti shtatlartë iu nënshtrua një operacioni në gju në maj të vitit të kaluar, dhe pritej që të rikthehej në fushë pas të paktën tre muajsh.…

Jakovljeviç: Në Vlorë më duan, nuk e përjashtoj qëndrimin

Elton Nika Nga grupi që mbylli sezonin e fundit do të qëndrojnë disa nga lojtarët e huaj dhe njëri prej tyre me siguri do të jetë mbrojtësi Ivan Jakovljeviç, titullar i padiskutueshëm. Futbollisti serb ka bërë një paraqitje shumë të mirë…