Browsing Tag

jaiteh

“Autogoli” Xhaiteh, një hall më shumë për Partizanin

Një ndër afrimet e shumta të Partizanit gjatë merkatos së janarit ishte mesfushor nga Gambia, Tixhan Xhaiteh. 30-vjeçari vinte me një “CV” të pasur me eksperienca të ndryshme në Norvegji, Finlandë, Izrael dhe Katar. Megjithatë, eksperienca…

Mbeten jashtë liste, misteret e Partizanit të Olsi Ramës

UEFA ka publikuar listën e lojtarëve të Partizanit, që mund të luajnë në Champions League. Në të bien në sy disa lojtarë që mungojnë dhe njëri prej tyre është mesfushori Tijan Jaiteh. 30-vjeçari nga Gambia u afrua me bujë në janar, por në…