Browsing Tag

ivan jakovljevic

Dëmtimet e kushtëzuan, Luftëtari ndahet me mbrojtësin

Sezoni aktual ka rezultuar një makth i vërtetë për mbrojtësin serb Ivan Jakovljeviç. Futbollisti shtatlartë iu nënshtrua një operacioni në gju në maj të vitit të kaluar, dhe pritej që të rikthehej në fushë pas të paktën tre muajsh.…