Browsing Tag

IRVING

Cleveland i jep fund krizës, Irving dhuron “show”

Cleveland Cavaliers i kanë dhënë fund ecurisë prej gjashtë humbjes radhazi, duke mundur Atlanta Hawks me rezultatin 136 – 114. Xhorxh Hill dhe Collin Sexton regjistruan nga 17 pikë secili, ndërkohë për Hawks shkëlqeu Trae Young me 24 pikë…