Edi Martini: Futboll pa polici? Ne kemi akoma dyqane me qepena!

Rasti i dhunës ndaj arbitrave pas ndeshjes Kamza-Laçi 1-1 tregon probleme të shoqërisë shqiptare dhe se…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online