Avdyli: Te Kukësi kam ardhur me një qëllim të vetëm!

Ilir Avdyli është një nga afrimet e Kukësit në merkato. Portieri, i cili spikati me Kamzën…

Kukësi ia bën “bam”, zyrtarizohen afrimet e para

Kukësi ka nisur me lëvizjet në hyrje. Ditën e sotme është njoftuar se janë nënshkruar kontratat…

Musta e Avdyli afrimet e para, Uilliam në bisedime

Emiljano Musta e ka mbyllur bashkëpunimin me Flamurtarin dhe pritet që të mbetet në Superiore. Gjilani…

Plaku e Avdyli në kor: Jemi të rënduar, sot vjen kthesa!

Kamza është në udhëkryq. Lojtarët nuk paguhen prej muajsh dhe në takimin e fundit me Partizanin…

Teqja me ekip të ri, shoku i skuadrës bën zyrtarizimin

Ditën e djeshme është arritur akordi mes Kukësit dhe Kamzës për të shkëmbyer dy lojtarë. Mbrojtësi…

Rinovon Ilir Avdyli, Kamza paralajmëron klubet e tjera

Kamza ka bërë një lëvizje të rëndësishme në merkato, teksa ka rinovuar me një nga lojtarët…

Avdyli “sfidon” Rexhinaldon: E bllokojmë atë edhe Kukësin

Në gjysmën e dytë të sezonit të kaluar, Ilir Avdyli u shndërrua në një prej shtyllave…

Avdyli: S’e kisha problem të luaja kundër Sukajt e Likës

Ilir Avdyli ishte “heroi” i Kamzës ndaj Vllaznisë, teksa mbajti portën e tij të paprekur në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online