Browsing Tag

hyon uk

Sa shumë ndryshime te Partizani, largime dhe rinovim për Gegën

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega ka rinovuar kontratën me “Demat e Kuq” dhe do të qëndrojë në krye të skuadrës kryeqytetase edhe për një vit e gjysmë. Ky rinovim për teknikun ka ardhur pas rezultateve të shkëlqyera në gjysmën e parë të…