Browsing Tag

Hoze Luis Gaja

Gaja i befasuar: Nuk kam parë ekip më fizik se Junajtid!

Valencia zhvilloi një ndeshje të mirë përballë Mançester Junajtid dhe arriti të merrte një barazim në “Old Trafford”. Pikë shumë e rëndësishme për objektivin e spanjollëve për të kaluar fazën e grupeve në Champions. Mbrojtësi i majtë i…