Browsing Tag

Hector Bellerin

Gnabri më i miri i vitit? Belerin lëshon perlën

Serxh Gnabri është lojtari më i mirë i vitit për Bajernin e Mynihut. Gjermani ka bërë një vit mjaft cilësor, duke e ndihmuar ekipin gjerman të fitojë dopietën. Të shumtë kanë qenë shokët dhe miqtë, që e kanë uruar 23-vjeçarin për këtë çmim.…

Analizat e konfirmojnë, Belerin merr lajmin më të keq

Fitorja 2 – 0 ndaj Çelsit, nuk e festua si ç’ndodh zakonisht pas një triumfi në derbin e Londrës. Dëmtimi i spanjollit  Hektor Belerin, mbajti në ankth të gjithë stafin e “topçinjve”, dhe sot kanë dalë rezultatet përfundimtare të analizave.…

Arsenali i mallkuar, tjetër titullar humbet sezonin

Arsenali mori pasditen e djeshme një triumf mjaft të rëndësishëm, teksa mundi me shifrat e pastra 2-0 Çelsin, duke e hapur plotësisht garën për zonën Champions. Golat u shënuan nga Lakazet e Kosielni, por gëzimi i fitores u shua disi, pas…