Browsing Tag

Hazenhytl

Trajneri i Lajpcigut i del në mbrojtje Bajernit

Bajerni, në krizë? Trajneri i RB Lajpcigut, Ralf Hazenhytl, nuk mendon fare kështu. Sipas tij, bavarezët e tregojnë këtë me rezultate, sepse në Evropë këtë javë Bajerni ishte i vetmi ekip gjerman që fitoi (Champions League dhe Europa…