Browsing Tag

Gurban Gurbanov

Gurbanov: Partizani i fortë, e ndjejmë mungesën e Agollit

Gurban Gurbanov, trajneri i Karabakut, ka dalë sot para mediave në konferencë për shtyp dhe ka folur për ndeshjen me Partizanin. “E dimë që do luajmë një ekipi të vështirë si Partizani. Edhe me Kukësin patëm probleme vjet, është një ndeshje…

Karabaku s’e merr lehtë, Gurbanov i druhet “demave”

Gurban Gurbanov, trajneri i Karabak, pasi ka mësuar kundërshtarin në turin e parë të Champions, ka folur për faqen zyrtare të klubit dhe e ka vlerësuar maksimalisht Partizanin. Trajneri azer thekson se po kalojnë probleme dhe duhet shumë…