Browsing Tag

Guindo

Lëvizin te Bylisi, vjen firma e radhës

Bylisi ka nisur përgatitjet dhe po mendon për sezonin e ardhshëm në Superiore. Presidenti Besnik Kapllanaj po tenton të përforcojë ekipin dhe paralelisht edhe po nënshkruhen kontratat e reja me lojtarët e sezonit të shkuar. Një prej…