Browsing Tag

grumbullimi

Hysaj jashtë listës së Napolit, nuk ka panik

Napoli nis ditën e nesërme përgatitjet për sezonin e ri. Ekipi i Karlo Ançelotit do të nisë stërvitjen dhe do të grumbullohet në Val di Sole. Trajneri ka shpallur listën e 25 lojtarëve, ndërsa bie në sy mungesa e Elseid Hysajt. Shkodrani…

Lista | Kombëtarja U-20, Vllaznia ruan traditën e talenteve

Sot, kombëtarja U-20 e futbollit, e drejtuar nga Ilir Biturku, është grumbulluar për të bërë një fazë përgatitore në Durrës, në kompleksin “Tropikal”. Trajneri Biturku ka grumbulluar 18 futbollistë, ku katër nga ta janë të Vllaznisë. Djemtë…