Browsing Tag

Greqia

Greqia publikon listën, a është grumbulluar Durmishaj?

Greqia luan me Lihtenshtejnin më 23 mars, ndërsa tre ditë më pas përballet me Bosnje Hercegovinën.  Trajner Angelos Anastasiadis ka përzgjedhur lojtarët për këto dy sfida të kualifikueseve të “EURO 2020” dhe bie në sy mungesa e Fiorin…

Greqia me trajner vendas pas 17 vitesh, shkarkohet Skibe

Greqia ka vendosur të ndryshojë trajnerin, pasi me Mikael Skibe në pankinë rezultatet kohët e fundit kanë munguar. Federata Greke e Futbollit (EPO), ka vendosur që ta shkarkojë gjermanin, pasi skuadra me të në Nations League nuk ka bërë…