Browsing Tag

Goran Siljanovski

Siljanovski largohet me shumë dashuri, mesazh Flamurtarit

Goran Siljanovski e ka mbyllur me Flamurtarin dhe gjasat janë që ta vijojë karrierën në Maqedoni. Sportekspres.com mëson se një rikthim te Rabotniçki ka shumë shanse të ndodhë, madje ka një marrëveshje në parim. Mbrojtësi i djathtë ka…

Kaos te Flamurtari, pas kapitenit ikën edhe një tjetër

Askush nuk dëshiron të qëndrojë në Vlorë. Danilo Alvesh ua ka bërë të qartë drejtuesve: “Pa u paguar, nuk kthehem”. Deri më tani po e mban fjalën, edhe pse trajneri Daja pas ndeshjes me Tiranën i bëri dalje. Ditën e djeshme e ka braktisur…

Bushiç: Sulmi? Me emra jemi mirë për… Superioren

Tomislav Bushiç është i qartë: Flamurtarit i mjafton të fitojë, rezultatet nuk kanë aspak rëndësi. Kroati i sulmit vlonjate doli sot para mediave dhe foli për ndeshjen e radhës me Kamzën. “Normal mendojmë vetëm për të marrë tre pikët nesër.…

Shkelmi i Grecës, Alvesh publikon një video gjeniale

Goran Siljanovski shpëtoi mirë në ndeshjen me Tiranën. Mbrojtësi i djathtë, për pak sa nuk mori një goditje nga ana e Bedi Grecës. Ky i fundit i shpëtoi ndëshkimit, ndërkohë që Danilo Alvesh nuk e ka humbur mundësinë të bëjë shaka me atë që…

Siljanovski nuk mendon për titullin, Useini mesazh rivalëve

Muhamedin Useini u rikthye titullar te Flamurtari në ndeshjen me Kastriotin, ndërkohë që ishte zgjedhur së bashku me Goran Siljanovksin të dilnin sot para mediave për të folur për ndeshjen e radhës me Laçin. “Laçi është fushë e vështirë,…