Browsing Tag

Golashënuesit më të mirë

Goleadorët më të mirë të vitit 2019, dominojnë latinët

Duvan Zapata është një nga sulmuesit më në formë në Europë. Kolumbianin nuk po ndalon askush dhe me golat e tij po udhëheq Atalantën drejt një vendi në Champions Ligë. Kundër Spalit, Zapata shënoi golin e fitores dhe të 16-in në kampionat…