Browsing Tag

Gjoni

Sakrifica e Gjonit shkoi dëm, pesë qepje për një pikë

Gjatë ndeshjes mes Teutës dhe Laçit, mbrojtësi Eglentin Gjoni pësoi një çarje në kokë. U desh që për disa minuta shtatlarti të qëndronte jashtë fushe, por me këmbëngulje vendosi që të kthehej dhe të përfundonte ndeshjen. Nuk ishte një…