Browsing Tag

Gentian Murati

Një shqiptar tek Udineze, shumë mistere rreth tij

Udineze i kushton vëmendje lojtarëve të rinj dhe së fundmi raportohet nga mediat në vendin fqinj se nga data 5 korrik në fushë do të zbresë për një javë Gentian Murati. I gjatë 191 centimetra, sikurse raportohet nga mediat italianë, ai luan…