Browsing Tag

Fustar

As Partizani e as Singapori, Fushtar firmos në Katar

Ivan Fushtar më në fund gjen sistemim dhe nuk është as Shqipëria dhe as destinacionet e përfolura deri tani. Mbrojtësi kroat i Kamzës ka firmosur sot për Al Arabin në Katar, ndryshe nga sa mendohej, sepse u fol për Balestier Kalsan në…