Browsing Tag

Flamutrari

ZYRTARE/ Flamurtari prezanton goditjen argjentinase

Ashtu siç ishte paralajmëruar, Flamurtari ka siguruar shërbimet e sulmuesit Agustin Torasa, i cili është zyrtarizuar sot nga klubi kuqezi me një postim në faqen zyrtare në Facebook. 29-vjeçari luajti me CA Mitre në divizionin e tretë…

Duro: Pikë të çmuara dhe të merituara. Bicaj më zhgënjeu

Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro, ka mbetur i kënaqur nga fitorja ndaj Lushnjës, e arritur në rrethana të vështira, por ndërkohë ka mbetur shumë i zhgënjyer nga Bicaj dhe kartoni i kuq marrë prej tij. Për Supersportin, pas ndeshjes Duro…

Duro entuziast: Merkato cilësore, presim të tjerë

Trajneri i Flamurtarit vlerëson lojtarët e afruar: Dajën, Karabecin e Hasanin nuk i presim pa fund. Faza përgatitore në Mavrovë Elton Nika Flamurtari ka lëvizur shumë në merkaton e verës, por nuk e ka mbyllur ende atë. Në ekip priten…

Privatizimi i Flamurtarit, debat mes Lelit dhe Haxhiut

Elton Nika Nuk ka pasur asnjë diskutim për privativizimin e Flamurtarit në mbledhjen e djeshme të Këshillit Bashkiak Të Vlorës, edhe pse kishte një kërkesë urgjente nga administratori i klubit vlonjat, Sinan Idrizi. Në rendin e ditës së…