Browsing Tag

Flamurtsri

Flamurtari kryen goditjen e parë, vjen një sulmues serb

Flamurtari më në fund ka gjetur rrugën e duhur dhe këtë sezon po lufton për një vend në kupat e Europës, duke pësuar vetëm një humbje deri tani. Megjithatë, skuadra e rindërtuar në verë ka nevojë për disa meremetime dhe drejtuesit e klubit…